Про Нас

Ми знаємо всі секрети дерева.

Те, що для інших – лише красивий брусок, для нас – книга. Ми бачимо в ній історію та властивості дерева, відчуваємо його тепло і характер. Ця книга надихає нас на безліч ідей, які зроблять ваш будинок затишнішим. Ми не працюємо з деревом – ми спілкуємося з ним, вдумливо і з повагою, так само, як спілкуємося з клієнтом. Нам важливо зрозуміти обох і гармонійно поєднати досконале та неповторне творіння природи з потребами конкретної унікальної людини.

Жоден інший матеріал не здатний так висловити вашу індивідуальність, як дерево. Ні камінь, ані метал не мають подібної спорідненості до природи людини. Тому ми не застосовуємо шаблонних підходів. Кожен проект – це творчість, в результаті якої ваш будинок набуває характеру і стає частинкою вашої душі.

У стародавніх кельтів Я людини символізувала рослина. Якщо у вас немає «свого» дерева, значить ви його ще не знайшли. Ми покажемо вам багатство екзотичних порід дерева, серед яких знайдеться й «ваше». Ви довго йшли до того, якими є зараз; дерево набувало своєї зрілості десятки років. Прийшов час вам зустрітися і розкрити одне одного.

tree2

Наші Послуги

konsultation_3

КОНСУЛЬТАЦІЯ

expertise_3

ЕКСПЕРТИЗА

design_3

ПРОЕКТУВАННЯ

production_3

ВИРОБНИЦТВО

montaj_3

МОНТАЖ

obslugov_3

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наші Роботи

52

ПОРОДИ ДЕРЕВА

48

ВИДІВ ПРОДУКЦІЇ

12

ВИДІВ ОБРОБКИ

8

ВИДІВ ПОКРИТТЯ

Чому Ми

  • ДОСВІД
  • ЛЮБОВ ДО ДЕРЕВА
  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
  • РЕТЕЛЬНІСТЬ І ЗАВЕРШЕНІСТЬ В ДЕТАЛЯХ

268

ПРОЕКТІВ

14

РОКІВ НА РИНКУ

36

МІСЯЦІВ ГАРАНТІЇ

89

РЕКОМЕНДАЦІЙ

Відгуки

mamonova“Lacerta – фанати своєї справи, вони люблять дерево та є спеціалістами у даній сфері. Їх продукція – це преміум сегмент для клієнтів, що цінують новітні технології, якість та екологічність. Я довіряю їм свої проекти, так як знаю, що результат буде як найкращим. Адже вони мають високий рівень організації робіт на об’єктах, а їх підхід до роботи – це не продаж бренду, а творчий процес. Клієнт завжди отримає аргументовану консультацію по продукції та технології її встановлення. А широкий асортимент порід деревини дає змогу обрати саме те, що він бажає. Для мене і замовників одним з головних критеріїв є натуральність та екологічність, навіть деякі клієнти перевіряли паркет Lacerta у європейських лабораторіях на вміст формальдегідів. Єдиним питанням у нашій співпраці є термін виробництва. Але ж індивідуальне виготовлення не може бути швидким, тому я пояснюю це замовникам і ми замовляємо підлогу заздалегідь. В результаті: ми отримуємо якісні та унікальні вироби.”

Эта запись также доступна на: English, Russian

Сергій Махно“”Lacerta – досить професійна компанія. Мені приємно з ними працювати, так як вони розбираються в деревині і мають гарний асортимент продукції.Особисто мені подобається те, що я можу спілкуватися з власником компанії та впливати на процес, на всякий випадок :)
Єдине, що хотілося б побажати: не піддаватися маніпуляціям замовника, не виконувати усі його забаганки. Не можна потурати та бути занадто добрим! Потрібно відчувати грань. Адже архітектор бачить картину уцілому, знає як краще втілити ідею, щоб клієнту було комфортно та практично довгі роки. Ще хочеться побажати розширення команди, адже колектив – це 90% успіху компанії.”

Эта запись также доступна на: English, Russian

Наталя Агєєва“З компанією Lacerta ми реалізовали дуже багато складних об’єктів. Якість виконання робіт висока і можу дати хороші рекомендації. Я спокійна, коли вони заходять на об’єкт. Для мене – є важливим дотримання гарантійних зобов’язань та завершення роботи в деталях. Була ситуація, коли Lacerta замінила терасну дошку, що не відповідала очікувано-високим стандартам якості в експлуатації та обслуговуванні клієнта, за власний рахунок на нову. Це повністю задовільнило замовника. Ось такій підхід до роботи є головним у взаємній співпраці.”

Эта запись также доступна на: English, Russian

Ігор Мадіянський“Компанія Lacerta – “старожили” у сфері паркетної продукції.
Вони професіонали своєї справи та працюють на результат. Продукція Lacerta – це ексклюзив. Її якість можна описати словом “перфекціонізм”, що підходить для клієнтів, для яких важливо індивідуальний підхід, естетика та функціональність. Маємо досвід реалізації декількох об’єктів. Ми перші у Києві вкладали паркетну дошку великих розмірів у класичному інтер’єрі (Сапелі довжиною 6м). Нещодавно був на даному об’єкті (пройшло 2 роки), замовники задоволені і не мають ніяких нарікань щодо підлоги. Були деякі моменти у роботі, але то стосувалося непорозуміння у технічних питаннях. На будівництві це нормально, головне – вміння вирішувати проблеми та орієнтація на кінцевий результат. А результатом я задоволений.”

Эта запись также доступна на: English, Russian

Наші Партнери

Ваш Запит

Наші Новини