Блог

Чому ми

Lacerta_el-2

1. Досвід.
Унікальне й найцінніше наше знання – про те, чого не можна робити.
Ми робили багато помилок, за які доводилося дорого платити. В результаті, були сформовані системи обмежень, визначені чіткі межі та принципи. Їх символізує червона рамка – важливий елемент нашого фірмового стилю. Lacerta – це команда, у якої є тверді принципи, сформовані власним безцінним досвідом.
2. Любов до дерева.
Ми любимо дерево. У нас не виходить ставитися до результату своєї праці як до метрів квадратних або виключно як до способу заробляння грошей. Ми сприймаємо роботу над кожним проектом дуже особисто і працюємо як для себе. Нам нецікаво продавати звичайні, безликі вироби з дерева. Ми намагаємося підібрати колір, текстуру, обробку, матеріал тієї якості, які найкраще відповідають задумам замовника, архітектора чи дизайнера. Природно, унікальні рішення коштують дорожче. Однак досвід показав: коли клієнт змушений йти на компроміс, він буде розчарований тією чи іншою властивістю продукту.
З цього виник наш другий принцип: ми не йдемо на компроміси в якості та у візуально-естетичних характеристиках продукції.
Є безліч фірм, які запропонують нижчу ціну за схожий проект з невідомими характеристиками. Однак ми надаємо клієнтам повну інформацію, ціну заводу-виробника, собівартість доставки і митного очищення. Ми не накручуємо власну рентабельність.
3. Фаховість.
Ми багато років вивчали найрізноманітніші екзотичні породи дерева і робили з них паркет, тераси, сходи, меблі та багато інших елементів інтер’єру. Ми досконало знаємо всі виробничі процеси і те, що необхідно робити заради найкращих результатів.
Працюючи з різними виробниками при виробництві індивідуальних замовлень, вивчаючи різні технології, способи обробки, сушіння та стабілізації дерева, бачачи результати тих чи інших технологій, ми виробили найбільш оптимальну систему обробки, стабілізації і виробництва виробів з дерева. Таким чином, було сформовано третій принцип: професіоналізм.
Продукція, яку виробляє компанія Lacerta, завжди відповідає чітким вимогам. Вона виготовляється за технологіями, розробленими нами на основі багаторічного досвіду не тільки виробництва й укладання, а й обслуговування виробів. Наша продукція проходить певні етапи і види обробки незалежно від примх клієнта – тому що немає сенсу робити ще один вид дешевого паркету. І поки властивості виробу не досягнуть певних параметрів, а головний з них – це стабільність, ми не видаємо продукцію клієнту. Для виробництва якісного, унікального продукту завжди потрібен час.
4. Ретельність і завершеність у деталях.
Ми не продаємо паркет, терасну дошку або сходинки – ми продаємо паркетну підлогу, сходи, встановлені на об’єкті, або терасу в цілому. Ми не є магазином з продажу оздоблювальних матеріалів. Звідси наш четвертий принцип: ми займаємося реалізацією проектів до кінцевого результату. Ми завжди доводимо проект до логічного завершення і видаємо клієнту готовий продукт.
І найголовніше для нас – це повага до гармонії життя, користь для людини і дотримання справжніх цінностей.

Эта запись также доступна на: English, Russian