Блог

Формування вартості робіт компанії Lacerta

Лестница. Дерево_ Амазакуа - Конструкция_ маршевая ажурная - Балюстрада_ деревянная с декоративными металлическими элементами

Компанія Lacerta надає професійні послуги з консультації, проектування, виробництва виробів з дерева, а також організації їх монтажу. Для оптимізації цього процесу ми поділяємо послуги та їх вартість на функціональні складові:

  • консультація та експертиза об’єкта;
  • розробка проекту, технології монтажу та складання проектно-кошторисної документації;
  • адміністрування робіт, інформаційно-технічний супровід проекту;
  • організація монтажних робіт.

Відповідним чином сформована вартість послуг. Завдяки цьому замовник має можливість оплатити не весь комплекс, а його окремі модулі. Залежно від того, що він вибере, Lacerta надає різні види гарантійних зобов’язань: повні або часткові; на один рік, три роки або п’ять. Гарантія може надаватися як на окрему послугу, так і на окремий вид продукції. Якщо ми ведемо проект від початку до кінця, то несемо повну відповідальність за відхилення реальних характеристик виробу від параметрів проекту (якщо виріб використовувався клієнтом належним чином).
Надаючи повний спектр послуг, Lacerta дає повну гарантію на кінцеві вироби, яка включає в себе усунення і компенсацію всіх видів відхилень від закладених в проекті параметрів.

Матеріали та робота фахівців з укладання можуть оплачуватися клієнтами безпосередньо постачальникам і субпідрядникам або через нашу компанію.

Гарантія на паркетну плитку надається за умови супроводу об’єкта нашими фахівцями, використання технологій і матеріалів належної якості, а також виконання робіт сертифікованими монтажниками.
Залежно від рівня матеріалів, використаних при укладанні, даються різні види гарантійних зобов’язань. Також Lacerta дає гарантію на надані послуги, рекомендації, конструктивні та інженерні рішення.

Эта запись также доступна на: English, Russian